Kelkit Heyetinden Rektörümüze Tebrik Ziyareti

Kelkit Heyetinden Rektörümüze Tebrik Ziyareti

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Sadi Tüysüz ve Kelkit Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Çetin Kaya ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e tebrik ziyaretinde bulundular.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette konuk heyet, Gümüşhane Üniversitesi’ne ikinci kez atanan Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ise yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren konuşmasında şunları söyledi: “Kelkit ilçemiz, üniversitemiz açısından büyük bir öneme sahiptir. Nitekim, dört yıllık öğrenim süresine sahip Uygulamalı bilimler Yüksekokulu’na 2020-2021 öğretim yılından itibaren öğrenci almaya başladık. Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu ve Kelkit Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na açtığımız yeni programlarla, yüksekokullarımızı destekledik. İlçemizdeki birimlerimizdeki öğrenci sayısı da 1500’ü aşmıştır. Bu yeni dönemde de bir önceki dönemde olduğu gibi Kelkit ile ilgili hazırladığımız projelerin ve gerçekleştireceğimiz çalışmaların katma değerli sonuçlara ulaşacağına ve güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Dün olduğu gibi bugün de desteklerini yanımızda hissettiğimiz ilçe yöneticilerimiz ve kanaat önderlerimiz ile birlikte başarılı işlere imza atmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Kelkit Belediye Başkanımız Sayın Aziz Nas ile beraberindeki AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Sadi Tüysüz ve Kelkit Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sayın Çetin Kaya’ya ziyaretlerinden ve tebriklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”